arrow

Безпечна робота з документами

Шифрування даних, рольова політика, реєстри документів

encryption

Шифрування даних

Вся інформація, яка зберігається в системі, зашифрована сучасним криптографічним алгоритмом. Файли, розташовані на сервері або мережевому сховищі, крім шифрування, проходять додатковий процес знеособлення, що ускладнює процес ідентифікації конкретного екземпляра або версії. Критична інформація, що зберігається в БД, має кілька механізмів захисту, включаючи захист від дій адміністратора. Навіть в разі прямого втручання в структурі БД система виявить зміни й повідомить відповідальні особи про порушення цілісності даних.

Система пошуку і реєстри документів

Завдяки гнучкій системі пошуку і зручної організації реєстрів і архіву документів, користувач отримує зручний інтерфейс взаємодії з документами, заявками, файлами й бізнес-процесами, доступними в рамках рольової політики. Крім того, за допомогою налаштування фільтрів, знайти потрібну інформацію за наявними параметрами не складе труднощів. Пошук проводиться за різними атрибутами картки процесу або документа. Крім того, платформа Almexoft реалізовує семантичний пошук, коли на результат пошукового запиту не впливає наявність орфографічних, граматичних помилок. Також можливий пошук не тільки по конкретному слову, а й по більшим одиницям мови – реченням і словосполучення. При цьому система вибирає складові елементи схожі за змістом і характером з пошуковим запитом. Більш того, вона надає можливість формувати складні пошукові запити за різними параметрами, уточнюючи вибірку документів, процесів або заявок. Такий запит можна зберегти для подальшого використання.

processes

Змінні процесів і процесні ролі

Система передбачає можливість використання змінних і ролей процесу. Існує ряд попередньо встановлених ролей, таких як Автор, Відповідальний, Керівник автора та ін. При проєктуванні бізнес-процесу (шаблону) користувач може створити власні ролі й змінні, при необхідності, надати їм значення за замовчуванням. Значення в змінних і ролях процесу будуть відрізнятися для різних екземплярів одного і того ж бізнес-процесу і можуть бути змінені під час виконання примірника бізнес-процесу за допомогою  призначених для користувача форм, зовнішніх модулів системи або скриптів Drools.

Ознайомтесь з описом модуля автоматизації бізнес-процесів - AlmexBPM

Ознайомитись

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.