arrow

Рітейл

Керуйте корпоративними бізнес-процесами й комунікаціями усередині групи компаній за допомогою сучасного цифрового інструменту – low-code платформи Almexoft.

Особливості

Особливості автоматизації документообігу для рітейл компанії

Завдяки єдиній платформі та широким функціональним можливостям для комплексної автоматизації, значно підвищується прозорість і ефективність взаємодії між підрозділами, департаментами, співробітниками, а також взаємодія з контрагентами. Впровадження Almexoft направлено на оцифрування та автоматизацію корпоративних бізнес-процесів рітейл компаній, прискорення взаємодії всередині компаній, поліпшення контролю виконаних завдань, а також автоматизацію роботи з контрагентами.

Широкі можливості адаптації

Завдяки широкому набору інструментів автоматизації бізнес-процесів, програма дозволяє ефективно вирішувати вузькопрофільні галузеві завдання рітейлу, а зокрема впроваджувати СЕД для рітейл компанії.

Служба підтримки

Служба підтримки допоможе у вирішенні будь-яких завдань пов'язаних з адмініструванням і впровадженням платформи.

Можливості інтеграції

Завдяки відкритому API, можливо швидко інтегрувати платформу з вже наявними програмними рішеннями й зовнішніми системами.

Дізнайтеся більше про можливості платформи Almexoft

Почніть роботу в системі прямо зараз !

Тест-драйв

Iнструменти

Система автоматизації бізнесу в рітейл компанія

Автоматизація бізнес-процесів в рітейл компаніях забезпечує набір гнучких інструментів для управління електронними документами, завданнями, процесами для співробітників і контрагентів компанії.

Система автоматизації бізнесу в рітейл компанія

СЕД для рітейл компанії на базі платформи Almexoft дозволяє автоматизувати процес обробки вхідної кореспонденції та звернень, складати електронні звіти про ефективність співробітників.

Можливісті

Автоматизація бізнес-процесів і впровадження електронного документообігу на базі low-code платформи Almexoft спрямовані на вирішення специфічних завдань роздрібної торгівлі, а саме:

1
Процеси подачі й обробки вхідної кореспонденції та звернень
2
Управління масовими розсилками й процесом ознайомлення
3
Організація договірної роботи
4
Управління різними групами контрагентів
5
Внутрішній документообіг;
6
Службові записки
7
Кадровий документообіг на підприємстві
8
Автоматизація відряджень
9
Звітність персоналу поза центрального офісу

Оцініть переваги автоматизації та готових бізнес-процесів

Почніть роботу прямо зараз!

Замовити презентацію

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.