arrow

Наші клієнти

Оцініть переваги впровадження платформи Almexoft. Підключіть гнучкий інструмент для комплексної трансформації бізнесу. Почніть цифрову трансформацію разом з Almexoft

Спробуйте безкоштовно
header image
Client Photo

ArcelorMittal

Компанія “ArcelorMittal” є світовим лідером з виробництва сталі та займає провідні позиції на основних металургійних ринках світу, включаючи такі галузі як автомобілебудування, будівництво, виробництво побутової техніки та упаковки. Також компанія має великі запаси сировини та ефективну систему збуту. Компанія “ArcelorMittal”, штат якої налічує понад 222 тис. співробітників, має представництва у 60 країнах світу.

На першому етапі реалізації проекту були налаштовані основні типи процесів:

 • Затвердження проекту;
 • Процеси закупівель: починаючи із замовлення на поставку через процес тендеру та дотримання контрактів;
 • HR-додатки;
 • Автоматизація відряджень;
 • Юридичні документи (затвердження довіреностей);
 • Соціально-побутові послуги.
Client Photo

Imperial Tobacco

Міжнародна компанія, четверта у світі за величиною бізнес якої фокусується на виробництві та продажу тютюнової та нетютюнової продукції. Входить до складу міжнародної компанії Imperial Brands.

Client Photo

Continental Farmers Group

«Континентал Фармерз Груп» – це об’єднаний агрохолдинг, який з 2019 працює як єдиний бізнес, утворений в результаті злиття двох потужних агропідприємств – лідерів вітчизняного сільгоспсектору – “Мрія Агрохолдинг» та CFG (Continental Farmers Group), заснованих в 1992 і 2006 роках.

Результат проєкту автоматизації на базі Almexoft:

 • Більше ніж 2500 користувачів в єдиній системі;
 • Тривалість проєкту впровадження – 4 місяці;
 • Автоматизація багаторівневих процесів зі складною матрицею узгоджувальних і відповідальних на кожному етапі;
 • Міграція документів за останні 3 роки з попередньої системи;
 • Інтеграція з Active Directory, 1C, кадровою системою.
Client Photo

Maudau

Онлайн платформа для повсякденних покупок зі зручним сервісом. Maudau прагне перетворити рутинний шопінг на швидкий та якісний процес. На платформі можна знайти все, що потрібно – як на кожен будній день, так і для свята.

Client Photo

SuperHumans

Всеукраїнський сучасний центр протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки дорослих та дітей, які постраждали від війни. Superhumans надають безкоштовні медичні послуги з протезування, реабілітації, реконструктивної хірургії та лікування ПТСР.

Client Photo

Gedeon Richter Kz

Багатонаціональна спеціалізована інноваційна фармацевтична компанія, заснована в 1901 році.
Штаб-квартира компанії знаходиться в Будапешті (Угорщина). Будучи найбільшим виробником лікарських засобів у Центральній та Східній Європі, «Гідеон Ріхтер» вже майже 120 років забезпечує пацієнтів високоякісним лікуванням.

Client Photo

Doscar Group

Казахстанський авторітейлер, представлений трьома брендами: Kia, Chevrolet, Jac, Jetour в шести містах країни. Група компаній була заснована у 2021 році, а її історія починається з відкриття першого автоцентру у 2015 році.

Client Photo

INTERTOP Ukraine

Мережа магазинів якісного та комфортного взуття від відомих світових брендів. Це Intertop, Armani Exchange, Emporio Armani, Clarks, Ecco, Geox, Marc O’Polo, Napapijri, Skechers, Timberland. INTERTOP Ukraine представлений в рейтингу як найбільший український рітейлер з 25-річним досвідом роботи на ринку. У портфелі компанії 200 світових брендів.

Client Photo

KIB

Акціонерне товариство «КОМІНБАНК» — універсальний банк, який понад 27 років надає професійні та кваліфіковані послуги приватним особам, малому та середньому бізнесу, а також великим підприємствам.

Сергій Сінченко , Операційний директор
Перша позиція на ринку потребує пильної уваги до бізнесу та постійних покращень. Це можна реалізувати тільки розвиваючи процесний підхід у керуванні. Саме в рамках данної задачі ми визначили однією із цілей - впровадження ВРМ-системи
Читати кейс повністю
Client Photo

Activitis

Починаючи з 2013 року Фінансова компанія «Актівітіс» створює фінансові рішення для різногалузевого бізнесу України шляхом надання позик та послуг з факторингу.

Фінансова компанія «Актівітіс» підтримує малі та середні підприємства як основу національної економіки та регіонального розвитку.

Результат проєкту автоматизації на базі Almexoft:

 • Тривалість проєкту впровадження – 1,5 місяця;
 • Автоматизація профільних бізнес-процесів зі складними маршрутами узгодження і чітким контролем виконання завдань;
 • Багатофункціональна робота з довідниками.
Client Photo

Цементний завод Семей

Компанія, що виробляє цемент і присутня на казахстанському ринку вже понад 65 років. Завод має 4 обертових печі для обпалювання клинкера, які працюють за вологим методом.

Client Photo

ВостокУгольПром

Починаючи з 2016 року, виробник і постачальник збагаченого і незбагаченого вугілля, видобутого на східноказахстанському вугільному родовищі Каражира. Високоякісна сортова продукція призначена як для комунально-побутового сектора Казахстану, так і для експорту.

Client Photo

KM Life

КМ life – є молодою і сильною командою професіоналів, які пропонують інноваційні продукти страхування життя. Засновниками компанії є професіонали з великим досвідом роботи на фінансовому, зокрема, страховому ринку, а також амбітні фахівці, які прагнуть реалізувати світові тенденції в страхуванні життя. Найважливішими напрямками в страховій діяльності компанії планується розробка та реалізація програм комплексного страхування клієнтів – фізичних осіб, повний захист підприємств будь-якої форми власності від усіх можливих ризиків.

Client Photo

SayGames

SayGames – провідний видавець гіпер-казуальних ігор, на рахунку якого понад 75 випущених ігор та понад 3 мільярди завантажень по всьому світу. Завдяки передовим технологіям залучення користувачів та аналітиці продуктів, компанія відома своїми високими маркетинговими показниками. SayGames має офіси в Києві, Лімасолі, Пафосі та Варшаві.

Client Photo

Korkem Alem

М’ясокомбінат Korkem Alem — казахський завод з виробництва баранини та яловичини, який виготовляється та поставляється до торгових точок Korkem Alem відповідно до високих стандартів якості та безпеки. Korkem Alem наймає понад 200 співробітників і використовує найсучасніші технології.

Client Photo

Алтиналмас

Компанія, що займається повним геологічним, гірничодобувним та переробним циклом з видобутку золотоносної руди на 9 родовищах в Казахстані, які належать компанії. Активи компанії присутні в 4 областях Казахстану: Жамбильській, Карагандінській, Абайській та Акмолинській.

Client Photo

Sense Bank

Sense Bank надає зручні сучасні банківські рішення клієнтам у всіх сегментах: від приватних осіб до найбільших компаній, будучи одним із лідерів із впровадження нових технологій. Банк займає провідні позиції в галузі в корпоративному та роздрібному сегментах, інвестиційному бізнесі та активно розвивається в сегменті малих та середніх підприємств, пропонуючи клієнтам інноваційні рішення та забезпечуючи високу якість сервісу.

Client Photo

АДМ Ильичевск

ADM — міжнародна агропромислова корпорація, один із найбільших у світі переробників сільськогосподарської продукції та виробників харчових інгредієнтів.

Результат автоматизації за допомогою Almexoft:

Client Photo

QazCloud

QazCloud є сервісною компанією, що надає послуги з підтримки, обслуговування та модернізації IT – інфраструктури, оренди віртуальних IT ресурсів, захисту інформаційних даних Групи компаній «Самрук-Казина».

Основні напрямки діяльності сконцентровані у таких областях:

 • Інформаційна безпека;
 • Надання хмарних та сервісних послуг;
 • Технічне обслуговування та супровід;
 • Оренда та лізинг обчислювальних комплексів.
Client Photo

Kazphosphate

ТОВ «Казфосфат» – унікальна компанія на території Казахстану, що має у своїй власності повну лінію від видобутку до постачання фосфатів власними засобами Залізнично-транспортного комплексу та їх переробки на кінцевий продукт.

Основними видами діяльності компанії є: проведення геологорозвідувальних робіт, видобуток та переробка фосфоритної руди, виробництво та реалізація жовтого фосфору та його похідних, фосфорних мінеральних добрив та кормових фосфатів, випуск на основі мінеральної сировини промислової продукції.

Client Photo

Енерго Збут Транс

Компанія є ліцензованим постачальником електроенергії для непобутових споживачів. Найбільшим клієнтом компанії є АТ «Укрзалізниця», середньомісячне споживання якого не менше 400 000 МВт. Крім того, компанія постачає електроенергію понад 400 підприємствам по всій території України.

Client Photo

Корпорація Казахмис

«Казахмис» – найбільший виробник міді в Казахстані, провідна міжнародна компанія з видобутку і переробки природних ресурсів. Компанія має повністю інтегрований виробничий цикл, починаючи з видобутку руди, і закінчуючи виробництвом кінцевої продукції у вигляді катодної міді та мідної катанки.

Результат проєкту автоматизації діловодства і бізнес-процесів на базі платформи Almexoft:

 • Понад 7 000 користувачів в єдиній системі;
 • Автоматизація всього діловодства: внутрішні документи, вхідні, вихідні, договори, організаційно-розпорядча документація, заявки, а також процеси департаменту ризиків;
 • Інтеграція з HR Oracle, ERA finance;
 • Міграція більше ніж 2 млн. документів з Lotus Notes.
Client Photo

Moneyveo

Moneyveo – це сервіс, завдяки якому українці розв’язують свої фінансові питання. Компанія надає інноваційні послуги клієнтам і забезпечує при цьому максимальний захист даних і фінансових операцій. Мета компанії – надавати інноваційні послуги, які допомагають людям.

Результат автоматизації бізнес-процесів компанії на базі платформи Almexoft:

 • Автоматизація обробки вхідної-вихідної кореспонденції;
 • Збільшення швидкості обробки даних у 2,5 рази;
 • Інтеграція з Active Directory й ERP системою;
 • Автоматизація індивідуальних фінансових процесів компанії.
Client Photo

Data Group

Datagroup – всеукраїнський оператор зв’язку для бізнесу та дому. Надає послуги в сегментах передачі даних і доступу інтернету, телефонії та телебачення, відеоконференцій і відеоспостереження, супутникового зв’язку і хмарних рішень.

Результат автоматизації бізнес-процесів і документообігу:

 • Понад 1000 користувачів, інтеграція з корпоративними обліковими системами;
 • Автоматизація договірної роботи, наказів, службових записок, канцелярії;
 • Формування документів в системі на основі друкованих форм.
Client Photo

Мегабанк

Мегабанк входить в топ-20 надійних банків України. Сьогодні він обслуговує понад півмільйона клієнтів.

Результат проєкту автоматизації діловодства:

 • Диджиталізація адміністративних процесів банку;
 • Перехід на електронний документообіг: організаційно розпорядча документація і канцелярія;
 • Автоматизація специфічних банківських бізнес-процесів.
Client Photo

MTI Group

MTI Group – це диверсифікований бізнес, який об’єднує три базові напрямки:

 • Роздрібна торгівля (взуття, одяг, ювелірні прикраси, електроніка);
 • Інформаційно-комунікаційні технології;
 • 3-PL оператор (послуги зі зберігання, обробки та доставки вантажів).

Результат впровадження системи автоматизації бізнес-процесів і електронного документообігу на базі платформи Almexoft:

 • Документообіг для групи з 12 компаній в єдиному середовищі;
 • Понад 100 налаштованих бізнес-процесів в системі;
 • Міграція понад 1 млн документів;
 • Договори, канцелярія, service desk, кадрові документи, відрядження, заявки – всі процеси в рамках єдиної платформи.
Client Photo

Конкорд Банк

Конкорд банк входить до складу професійних асоціацій та спілок – в Україні і у світі. Банк першим в Україні серед малих і середніх банків отримав принципово членство Mastercard і Visa International.

Результат впровадження проєкту:

 • Електронний документообіг: внутрішні документи, договори, накази, протоколи, службові записки, канцелярія і звернення регулятора;
 • Автоматизація роботи комітетів;
 • Цифровізація кадрового документообігу.
Client Photo

ПАО НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод»

Інноваційний фармацевтичне підприємство, виробляє продукцію за світовими стандартами якості.

Результат автоматизації бізнес-процесів і електронного документообігу в рамках платформи Almexoft:

 • Автоматичне формування документів на основі заздалегідь оформлених шаблонів;
 • Організація спільної роботи над проєктною документацією;
 • До 80% прискорена процедура узгодження правок і фінального тексту в документації.
Client Photo

Група компаній ТОВ «ПІК ЮТАРІЯ LTD»

Група компаній ТОВ «ПІК ЮТАРІЯ LTD» – є провідною компанією Республіки Казахстан з виробництва одягу та інших виробів побутового та технічного призначення. Компанія заснована у 2002 році, і надає комплексні рішення для задоволення потреб клієнтів.

Результат впровадження системи автоматизації бізнес-процесів і електронного документообігу на базі платформи Almexoft:

 • Документообіг для групи з 4 компаній в єдиному середовищі;
 • Автоматизація обробки вхідної-вихідної кореспонденції;
 • Єдина інформаційна система для групи компаній;
 • Перехід на електронний документообіг: організаційно-розпорядча документація і канцелярія.
Client Photo

BS Garant

Приватна компанія Business Solutions GARANT ltd – надає послуги з надання кваліфікованих аутсорсингових та консалтингових послуг для створення сприятливих умов у розвитку бізнесу. BSG заснована групою фахівців, які практикують в різних областях казахстанського права, бухгалтерського аудиту, кадрового діловодства, HR, управлінського обліку, менеджменту зі стажем більше ніж 10 років.

Результат впровадження системи автоматизації бізнес-процесів і електронного документообігу на базі платформи Almexoft:

 • Документообіг з різними типами договорів;
 • Автоматизація роботи з довідниками;
 • Впровадження більше ніж 500 різних типів бізнес-процесів;
 • Перехід на електронний документообіг, мінімізація паперового документообігу.
Client Photo

ESKA Capital

ЕСКА КАПІТАЛ – українська лізингова компанія, заснована у 2008 році. Клієнти – приватні підприємства мікро, малого і середнього бізнесу. Компанія є лідером на українському ринку у своєму сегменті.

Результат проєкту автоматизації на базі Almexoft:

 • Тривалість проєкту впровадження – 2 місяці;
 • Автоматизація профільних бізнес-процесів зі складними маршрутами узгодження і чітким контролем виконання завдань;
 • Багатофункціональна робота з довідниками.
Client Photo

Акордбанк

ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК»  – український комерційний банк, який входить до ТОП – 20 банків за регіональною мережею, яка налічує 84 відділення, а також 150 точок продажів кредитів по всій Україні та продовжує розширювати свою мережу. На початок 2021 року Акордбанк входить до ТОП-30 фінансових установ країни за обсягом коштів фізичних та юридичних осіб відповідно до даних Національного банку України.

Результат проєкту автоматизації документообігу і банківських процесів:

 • Автоматизація більше ніж 20 банківських бізнес-процесів;
 • Цифровізація корпоративного документообігу;
 • Впровадження електронного документообігу при роботі з контрагентами;
 • Скорочення часу на обробку документа в 3 рази шляхом роботи всіх співробітників банку в мобільному додатку від Almexoft.
Client Photo

Global Asia Management

Global Asia Management – гірничодобувний холдинг, що включає групу компаній з видобутку та геологорозвідки. Входить до складу глобальної гірничодобувної Групи Global Asia Mining. Компанія реалізовує свою діяльність на території Киргизької Республіки з 2009 року.

Результат впровадження системи автоматизації бізнес-процесів і електронного документообігу на базі Almexoft:

 • Впровадження процесно-процедурного підходу управління;
 • Автоматизація всього діловодства: внутрішні документи, вхідні, вихідні, договори, накази, службові записки, протоколи;
 • Об’єднана робота офісів у двох країнах Казахстан – Киргизька Республіка.
Client Photo

Корпорація «Деталь вагон груп»

«Деталь вагон груп» – це компанія, яка є постачальником послуг по ремонту залізничних вагонів, продажу запасних частин і комплектуючих.

Результати роботи по впровадженню системи електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів на базі платформи Almexoft:

 • Прискорення процедури узгодження документів у 2 рази;
 • Мобільний додаток – як корпоративний стандарт взаємодії зі співробітниками;
 • Єдина інформаційна система для групи компаній.
Client Photo

ТЕК Казахстан

Сьогодні Група компаній «Паливно-енергетичний комплекс – Казахстан» – це 54 паливні бази, де використовуються сучасне технологічне обладнання і методики роботи. Щорічно проводяться податкові та фінансові аудити міжнародними компаніями великої четвірки, свідчать про транспарентність Компанії.

Результати автоматизації бізнес-процесів і електронного документообігу на базі Almexoft:

 • Побудова документообігу та архіву, в тому числі додаткових процесів узгодження і конфіденційного документообігу;
 • Організація роботи з віддаленими складами по всьому Казахстану;
 • Перехід на електронний документообіг з використанням ЕЦП.
Client Photo

Каспій Нафта

Компанія займається розробкою багатошарового нафтогазового родовища Айранколь, продажем сирої нафти, нафтоносних пісків і сланців, газового конденсату, асфальтової підстави, бітумінозних сланців.

Результат впровадження платформи Almexoft:

 • Автоматизація внутрішнього документообігу компанії;
 • Отримання персоналізованих звітів в частині аналітики бізнес-процесів і завдань персоналу;
 • Досягнення високого рівня контролю виконавської дисципліни.
Client Photo

АО «Банк РБК»

АТ «Bank RBK» – універсальний казахстанський банківський інститут, який має збалансовані показники розвитку.

Результат впровадження Almexoft:

 • Повноцінне впровадження платформи Almexoft штатними співробітниками банку;
 • Впровадження електронного документообігу та інших допоміжних процесів;
 • Понад 170 налаштованих бізнес-процесів в рамках платформи Almexoft.
Client Photo

AB Energo (АБ Енерго)

ТОВ «AB Energo (АБ Енерго)» – енергопостачальна організація, заснована у 2004 році в Республіці Казахстан. Основною діяльністю компанії є постачання електричної енергії гуртовим і роздрібним споживачам по всіх регіонах країни. Займається постачанням електричної енергії понад 10 років, компанія володіє глибинною експертизою, своїм баченням і довірчими стосунками з усіма учасниками ринку.

Результат автоматизації бізнес-процесів і електронного документообігу:

 • Впровадження процесно-процедурного підходу управління;
 • Електронний документообіг для групи компаній в єдиному середовищі;
 • До 50 налаштованих бізнес-процесів в системі.
Client Photo

Страхова компанія «Казахмис»

Компанія створює і просуває якісні продукти на страховому ринку Казахстану. Клієнтами компанії є великі фінансові та промислові підприємства Казахстану.

Результат проєкту  автоматизації діловодства і бізнес-процесів в рамках платформи Almexoft:

 • Впровадження менш ніж за 2 місяці;
 • Використання ЕЦП і юридично значущого документообігу;
 • Електронна канцелярія, кадровий і внутрішній документообіг, обробка договорів і заявок.
Client Photo

Express Air

ТОВ «Express Air» – оператор, що надає комплексне корпоративне туристичне обслуговування з більш ніж 10-річним стажем. Досвід роботи понад 10 років в області супроводу бізнес поїздок.

З компанією співпрацюють великі гравці нафтогазової, металургійної, обробної галузей, а також компанії малого та середнього бізнесу.

Результат реалізації проєкту автоматизації бізнес-процесів і електронного документообігу:

 • Повний перехід корпоративного документообігу в електронний вигляд;
 • Організація електронного документообігу з контрагентами;
 • Автоматизація внутрішніх специфічних процесів через BPM модуль системи.
Client Photo

Maker

Карагандинський ливарно-машинобудівний завод ТОВ «Maker (Майкер)» – це багатопрофільне високотехнологічне підприємство гірничодобувної галузі Казахстану. Основна спеціалізація заводу – виробництво і ремонт гірничого обладнання. Підприємство володіє всім необхідним потенціалом для виробництва продукції найвищого рівня складності.

Результат впровадження платформи Almexoft:

 • Впровадження процесно-процедурного підходу управління;
 • Електронний документообіг;
 • Побудова звітності в реальному часі;
 • Повний контроль через систему видачі та контролю групових і персональних доручень.
Client Photo

Радабанк

Універсальний комерційний банк, обслуговує всі верстви населення, малий і середній бізнес, а також великі корпорації.

Результат автоматизації за допомогою Almexoft:

 • Автоматизація всього діловодства: внутрішні документи, вхідні, вихідні, договори, накази, службові записки, протоколи;
 • Створення єдиної екосистеми на базі платформи Almexoft (продуктовий каталог, узгодження лімітів, кредитний конвеєр);
 • Щільна інтеграція з іншими системами банку;
 • Більше ніж 120 автоматизованих бізнес-процесів.
Client Photo

АТ Каражира

АТ Каражира – це казахстанське вугледобувне підприємство. Родовище розташоване в 135 км на північний захід від міста Сімей в Жана-Семейскому районі Східно-Казахстанської області. Промислові запаси вугілля родовища Каражира складають 1 мільярд 231 млн. тонн. На сьогоднішній день компанія є одним з найбільших вугільних підприємств Казахстану.

Результат автоматизації за допомогою Almexoft:

 • Автоматизація груп процесів: HR, фінанси, юридичний супровід, заявочна система, організаційно-розпорядча документація, внутрішні документи, канцелярія;
 • Створення єдиної екосистеми на базі платформи Almexoft;
 • Налаштовані реєстри по групах документів: для юристів – реєстр договорів, для канцелярії – реєстр всіх документів.

Почніть працювати з ALMEXOFT вже зараз

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.