arrow

Дизайнер бізнес-процесів

designer Picture

Зручний графічний дизайнер для моделювання бізнес-процесів

Платформа Almexoft побудована за принципом low-code, що дає можливість налаштування різних бізнес-процесів без програмування і перекомпіляції ядра системи. Для реалізації обраної парадигми роботи в системі реалізований візуальний редактор бізнес-процесів і форм даних, де бізнес-процеси представляються у вигляді етапів обробки примірника процесу і зв’язків між ними. Нотація конструктора близька до загальноприйнятої BPMN 2.0, але для зручності побудови деякі атрибути бізнес-процесу збільшені, винесені у властивості. Зручний редактор властивостей процесу (object inspector) дозволяє швидко кастомізувати обраний об’єкт (етап, перехід). Широкі можливості налаштування кожного об’єкта дозволяють управляти термінами виконання етапу, умовами переходу, доступністю дій для користувача, повідомленнями, правилами роботи з вкладеннями, видимістю полів, вкладень, вкладок.

Платформа пропонує широкий набір стандартних елементів для побудови бізнес-процесів, і, одночасно, дозволяє додавати елементи, створені сторонніми розробниками. Платформа дозволяє виділяти часто використовувані конструкції в окремі підпроцеси для перевикористання в рамках інших бізнес-процесів. Додатково є можливість будувати зв’язки між процесами з можливістю передачі полів картки процесу. Редактор має вбудовані механізми валідації, що дозволяє точно ідентифікувати місце виникнення проблеми при побудові бізнес-процесу та оперативно усунути їх без залучення фахівців вендора.

Ознайомтесь з описом модуля для організації електронного документообігу - AlmexECM

Ознайомитись

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.