arrow

Важка промисловість і металургія

Almexoft – це єдина платформа для автоматизації бізнес-процесів діловодства та електронного документообігу для металургійних і промислових підприємств

Можливісті

Особливості автоматизації бізнес-процесів для промислових підприємств

Для управління великими промисловими підприємствами необхідні чітко вибудовані й добре налагоджені процеси. Не є винятком процеси діловодства, договірної роботи, організаційно-розпорядчої та кадрової документації, заявок та звернень громадян. Платформа Almexoft була створена для автоматизації документообігу для промислових підприємств металургійної промисловості.

Висока швидкість впровадження

Завдяки сильній команді висококваліфікованих професіоналів, а також наявності бази еталонних бізнес-процесів, впровадження системи проходить швидко, а адаптація і навчання співробітників максимально ефективно.

Прозора схема ліцензування

Клієнтам надається кілька варіантів ліцензування системи на вибір: оплата щорічної підписки або корпоративна ліцензія на безстрокове використання системи.

широкий набір функціональних модулів

За допомогою широкого набору різних функціональних модулів є можливість вирішувати в програмі найрізноманітніші завдання управління і електронного документообігу організації (СЕД).

Система автоматизації бізнесу в металургійних підприємствах: переваги роботи в рамках платформи Almexoft

Автоматизація документообігу для промислових підприємств (СЕД для промислових підприємств) – один з ключових чинників, що забезпечують прогнозовані терміни й ефективність виконання прийнятих рішень. В рамках платформи для комфортної роботи користувача реалізований набір фільтрів для сортування документів, а також для розподілу за стандартами діловодства, які враховують актуальні норми законодавства. Крім того, швидкий пошук допоможе в лічені секунди знайти необхідний електронний документ за системним або реєстраційним номером, по короткому опису, за датою створення або іншим користувачем, залученим в ході виконання електронного документа.

Як за місяць впровадити систему управління бізнес-процесами і автоматизувати весь документообіг

Ознайомтеся з досвідом впровадження платформи в корпорації "Деталь Вагон Груп"

Читати кейс повністю

Можливісті

Автоматизація бізнес-процесів і впровадження електронного документообігу металургійних підприємств спрямовані на вирішення специфічних завдань галузі:

Процеси фіксації інцидентів на виробництві
Кадровий документообіг
Договірна робота
Накази і нормативна документація
Вхідні документи та звернення громадян
Внутрішні документи
Службові записки
Заявочна система
arrow

Оцініть переваги готових процесів для вашої галузі

Почніть роботу з автоматизації бізнесу прямо зараз!Почніть безкоштовно

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.