arrow

Кастомізація

Налаштування бізнес-процесів, полів, шаблонів документів, звітів «на льоту»

Спробуйте безкоштовноheader imageheader image

Відкриті принципи кастомізації

Almexoft базується на концепції відкритої кастомізації, яка дозволяє розробникам вільно та без обмежень створювати окремі модулі, що розширюють базову функціональність платформи.

Такий підхід дозволяє виділяти цілісні функціональні блоки як модулі, що підключаються та служить основою для розширень/конекторів, доступних на нашому Marketplace.

 • Графічний дизайнер та редактор моделювання бізнес-процесів для швидкої кастомізації

  В системі реалізований візуальний редактор бізнес-процесів і форм даних, де бізнес-процеси представляються у вигляді етапів обробки примірника процесу і зв’язків між ними. Нотація конструктора близька до загальноприйнятої BPMN 2.0, але для зручності побудови деякі атрибути бізнес-процесу збільшені, винесені у властивості.

  screen

Зручний редактор властивостей процесу (object inspector) дозволяє швидко кастомізувати обраний об’єкт (етап, перехід). Широкі можливості налаштування кожного об’єкта дозволяють управляти термінами виконання етапу, умовами переходу, доступністю дій для користувача, повідомленнями, правилами роботи з вкладеннями, видимістю полів, вкладень, вкладок

 • Інструмент створення звітів

  Завдяки використанню системи побудови звітності JasperReports платформа Almexoft надає можливість швидкого налаштування звітів і аналітики. Широкі можливості JasperReports дозволяють отримувати, візуалізувати та зберігати отримані звіти в різних файлових форматах. Звіт може містити будь-яку кількість додаткових параметрів і оперувати будь-якими доступними в рамках політики безпеки даними, що зберігаються в системі

  screen
 • Вбудована аналітика

  Широкі можливості платформи дозволяють отримати швидкий доступ до статистичних даних для аналізу особистої ефективності або загальної ефективності роботи процесів в компанії. Керівники можуть аналізувати виконавську дисципліну працівників свого департаменту, управляти навантаженням, ефективністю роботи і дотриманням термінів виконання завдань. Крім того, керівники C рівня можуть робити аналітичний зріз як в рамках підрозділів в цілому, так і по окремо обраному співробітнику. Такі механізми дозволяють аналізувати процеси, знаходити “вузькі місця” і оптимізувати чинні процеси

  screen
 • Управління формами

  Доступ користувачів до форми або електронної картки процесу / документа може гнучко налаштовуватися. Окремі поля, групи полів або вкладки електронної картки процесу можуть бути доступні на певних етапах бізнес-процесу або при винесенні рішення під час переходу на наступний етап бізнес-процесу. Крім того, може налаштовуватися логіка залежності між полями.

  Гнучко регламентується видимість тих чи інших форм на різних закладках електронної картки документа. При цьому є стандартні поля процесу, які завжди присутні в основних відомостях (номер, назва процесу, короткий зміст, дата створення, група процесів, тип процесу, автор документа)

  screen

Гнучке налаштування полів (метаданих)

Для гнучкого та зручного налаштування інтерфейсу системи в рамках платформи Almexoft передбачений вбудований редактор форм електронної картки процесу або документа.

screen
arrow

Оптимізуйте робочі процеси з Almexoft

Отримайте доступ до системи на необмежений період використання

Почніть безкоштовно

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.