arrow

Галузі

Low-code платформа Almexoft призначена для гнучкої автоматизації підприємств з різних галузей. Оцініть переваги ефективної цифрової трансформації

Спробуйте безкоштовноheader imageheader image

Усі галузі

Платформа Almexoft надає готові рішення для автоматизації бізнес-процесів і електронного документообігу для компаній з більш ніж 15 різноманітних галузей. Глибока експертиза фахівців Almexoft допомагає створювати інноваційні галузеві рішення для цифрової трансформації бізнесу.

Нам довіряють

понад 50 компаній у всьому світі

Перевага

sector-icon

Візуальне моделювання бізнес-процесів

Всі співробітники бачать хід виконання документа: на якому етапі він знаходиться, а які етапи мають бути. Є система інтелектуального пошуку. Вона дозволяє шукати документи за реєстраційним номером, ключовими словами та коротким описом.

sector-icon

Наявність внутрішньої комунікації

Для кожного документа в системі автоматично створюється колективний чат. У ньому можуть брати участь всі користувачі, залучені в роботу з даним документом. Завдяки цьому їм простіше поєднувати свої дії один з одним, а також робити робочий процес більш ефективним.

sector-icon

Можливість систематизації документів

Платформа дозволяє для кожного типу документа створити індивідуальну картку з усією необхідною інформацією. За допомогою фільтрів є можливість надалі швидко знаходити документ по заданих параметрах.

sector-icon

Механізми управління звітами

Завдяки вбудованому генератору є можливість створювати звіти автоматично. Параметри задаються безпосередньо користувачем.

arrow

Не знайшли галузей, котрі вас цікавлять?

Зв"яжіться з нами, і ми надамо інформацію про релевантні проєкти Почніть безкоштовно

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.