arrow

Галузі

icon

Галузі

Low-code платформа Almexoft призначена для гнучкої автоматизації підприємств з різних галузей. Оцініть переваги ефективної цифрової трансформації

Безкоштовнний 14-денний тестовий період

Платформа Almexoft надає готові рішення для автоматизації бізнес-процесів і електронного документообігу для компаній з більш ніж 15 різноманітних галузей. Глибока експертиза фахівців Almexoft допомагає створювати інноваційні галузеві рішення для цифрової трансформації бізнесу.

ПЕРЕВАГА

Візуальне моделювання бізнес-процесів

Всі співробітники бачать хід виконання документа: на якому етапі він знаходиться, а які етапи мають бути. Є система інтелектуального пошуку. Вона дозволяє шукати документи за реєстраційним номером, ключовими словами та коротким описом.

Наявність внутрішньої комунікації

Для кожного документа в системі автоматично створюється колективний чат. У ньому можуть брати участь всі користувачі, залучені в роботу з даним документом. Завдяки цьому їм простіше поєднувати свої дії один з одним, а також робити робочий процес більш ефективним.

Можливість систематизації документів

Платформа дозволяє для кожного типу документа створити індивідуальну картку з усією необхідною інформацією. За допомогою фільтрів є можливість надалі швидко знаходити документ по заданих параметрах.

Механізми управління звітами

Завдяки вбудованому генератору є можливість створювати звіти автоматично. Параметри задаються безпосередньо користувачем.

НЕ ЗНАЙШЛИ ГАЛУЗЕЙ, КОТРІ ВАС ЦІКАВЛЯТЬ?

Зв"яжіться з нами, і ми надамо інформацію про релевантні проєкти

Зв'яжіться з нами

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.