arrow

Робота з файлами та вкладеннями

Вбудовані онлайн-редактор вкладень, версійність вкладень і шаблони документів

Онлайн редактор

Вбудований в платформу Almexoft онлайн-редактор дозволяє переглядати й редагувати без звантаження на локальну робочу станцію сучасні офісні формати файлів вкладень. Онлайн-редактор дозволяє проводити спільну роботу над вкладеннями в режимах спільного перегляду, спільного редагування, рецензування або комбінованому режимі, коли різним користувачам надані різні права.

attachment 1

Версійність вкладень

Платформа Almexoft зберігає історію змін до завантажених і прив’язаних до бізнес-процесу або електронному документу файлах, а також при онлайн-редагуванні офісних форматів вкладень і публікації відповідних чорнових варіантів документів. Таким чином, якщо в одному екземплярі бізнес-процесу або одній картці виконання присутні вкладення з однаковою назвою, але різним вмістом, то вони визначаються системою у якості різних версій одного і того ж вкладення. Як правило, користувачі працюють з останньою версією, однак вони можуть отримати доступ до будь-якої попередньої версії файлу.

attachment 1
attachment 2

Шаблони вкладень документів

Автоматичне формування вкладень по заданих шаблонах – спосіб швидкого створення документів. Дозволяє створювати документи без редагування, оперуючи метаданими картки документа для наповнення змісту по заздалегідь налаштованим шаблонам. Можливість управляти даними окремої області вкладення дозволяє забезпечити збереження цілісності даних. Автоматичне генерування документа за шаблоном на заданому етапі роботи з документом, а також обмеження його видимості забезпечує додаткову безпеку в роботі з корпоративним контентом.

attachment 1

Почніть роботу прямо зараз

Замовте безкоштовну 14-денну версію платформи, і оціните всі переваги легкої автоматизації

Замовити тест-драйв

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.