arrow

Швидкодія та надійність

Платформа підтримує працездатність в умовах наднавантажень без втрати продуктивності

Спробуйте безкоштовноheader imageheader image
 • Горизонтальне масштабування та надійність системи

  Для забезпечення необхідної продуктивності Almexoft використовує горизонтальне масштабування всіх компонентів системи. Це дозволяє уникнути залежності від кількості активних користувачів і без проблем здійснювати оновлення операційної системи та іншого системного програмного забезпечення.

  Almexoft створена для забезпечення надійності всіх компонентів платформи. Важливо, щоб кожен обраний сервіс, зовнішній компонент, СУБД, продукт або фреймворк, що використовується, мав підтримку роботи в режимі кластера і допускав модифікації у виробничому середовищі без переривання своєї роботи.

  screen
 • Ефективна робота, перевірена на великих підприємствах

  Платформа Almexoft успішно обробляє величезні обсяги даних та величезні робочі навантаження. Платформа неодноразово демонструвала свою високу продуктивність при використанні на найбільших підприємствах, таких як ArcelorMittal або Корпорація «Казахмис», із тисячами активних користувачів та мільйонами записів у базі даних.

  screen

Станьте частиною розгалуженої глобальної клієнтської мережі Almexoft

  screen screen screen screen screen
arrow

Оптимізуйте робочі процеси з Almexoft

Отримайте доступ до системи на необмежений період використання

Почніть безкоштовно

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.