arrow
IT- процеси

Модернізація ІТ-процесів за допомогою low-code підходів

Low-code платформа автоматизації робочих процесів Almexoft дозволяє оптимізувати ІТ-процеси, запити користувачів, управління претензіями та інфраструктурою

Демонстраційна версія

Ефективне керування доступом: безшовна інтеграція з Active Directory

Коли користувач ініціює запит на створення доступу для нового співробітника в системі Almexoft, необхідна інформація надходить у Active Directory. Потім Active Directory додає нового співробітника до відповідної групи доступу. Платформа Almexoft щоденно синхронізує групу доступу і створює нового користувача.

1

Зниження ризиків та втрати інформації

Встановлення єдиної процедури, сприяючої запобіганню помилкам та підвищенню безпеки, що прискорює процес розширення компаныъ

2

Синхронізація інформації з обліковими системами

Підвищення рівномірності даних у додатках та системах шляхом видалення зайвих записів та розділення ізольованих джерел даних

Вчасно вирішуйте запити співробітників до ІТ

Оптимізація запитів на ІТ-послуги – це набір практик, стратегій та інструментів, що застосовуються для оптимізації та підвищення ефективності операцій з підтримки та обслуговування ІТ в організації. Мета полягає у мінімізації часу простою, збільшенні часу реакції та забезпеченні незупинної роботи користувачів при зверненні за ІТ-допомогою або вирішенні технічних проблем.

Автоматизовані процеси управління політикою компанії на основі ролей

Автоматизація дозволяє знизити адміністративне навантаження, пов’язане з виконанням завдань управління ролями та доступом вручну. Замість того, щоб покладатися на ручні процеси, автоматизація дозволяє ефективно створювати, змінювати та видаляти ролі та права доступу за допомогою заздалегідь визначених робочих процесів та правил.

Підвищте якість контролю за процесами

Централізоване управління процесами та використання засобів автоматизації дозволяють організаціям у режимі реального часу отримувати інформацію про стан запитів на обслуговування, інцидентів та змін. Прозорість та наглядність процесів дозволяють організаціям виявляти “вузькі місця”, відстежувати показники продуктивності та приймати рішення на основі даних для оптимізації надання послуг.

Оптимізуйте свої ІТ-процеси з ALMEXOFT!

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.