arrow

Про нас

Almexoft – компанія з розробки та просування програмного забезпечення.

Компанія є розробником і дистриб’ютором low-code платформи Almexoft, забезпечуючи безперервний розвиток і підтримку системи автоматизації бізнес-процесів і електронного документообігу.

Спробуйте безкоштовно
header image

Наша місія

Наша місія

Компанія надає повний спектр послуг по впровадженню платформи Almexoft по всьому світу і продажу ліцензій для використання системи.

Ми створюємо і розвиваємо програмні продукти, які спрощують управління бізнес-процесами та стають інструментами значущих корпоративних перетворень. Головною складовою нашої діяльності є високий рівень кваліфікація наших фахівців і орієнтованість на використання передових технологій.

Співробітники компанії є професіоналами в області інформаційних технологій і мають унікальний досвід розробки, впровадження та обслуговування автоматизованих систем управління бізнес-процесами, електронного документообігу, бізнес-аналітики.

team photo

Історія компанії

Історія компанії

Ми постійно розвиваємо спільноту наших клієнтів і користувачів, щоб вони отримували максимальний ефект від використання платформи. Операційний офіс компанії знаходиться в Естонії (Almexoft OU). Регіональні офіси розташовані в Україні (Almexoft UA) та Казахстані (TOO Devtech). Звертайтеся в будь-який з наших офісів для консультації в області розробки корпоративних систем або автоматизації документообігу і бізнес-процесів.

team photo

НАШІ МОЖЛИВОСТІ

иконка

BPM

иконка

ECM

иконка

Digital signature

иконка

CLM

иконка

EDM

иконка

Workflow automation

Контакти

Наша команда експертів хоче почути вашу думку. Напишіть і ми з вами зв'яжемось!

  • Казахстан
  • Україна
  • Естонія
  • Польща
arrow

Варшава, Площа Консера 10, 03-736

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.