arrow

Управління відображенням і безпекою документів

Додавання водяних знаків, QR- і штрих-кодів

picture watermark
picture watermark

Водяний знак

У якості додаткової міри безпеки в системі електронного документообігу використовуються механізми накладення “водяних знаків” на популярні документи. Тип і розташування водяного знака, а також вміщена в нього інформація можуть бути налаштовані під потреби конкретного інстансу системи, в залежності від цілей і рівня забезпечення безпеки вкладених документів. Наприклад, кожен користувач, який переглядає документ (вкладення) через вбудований механізм попереднього перегляду, буде бачити накладений водяний знак зі своїм ПІБ і персональним ідентифікатором. Такі превентивні заходи дозволяють мінімізувати витік інформації шляхом створення знімків екрану або фото екрану зовнішнім пристроєм.

QR- і штрихкод

Для прискорення доступу до документів та візуалізації інформації про ЕЦП проводиться генерація штрих і QR-кодів. Так, у разі підписання документа ЕЦП, на останню сторінку додається QR-код, який містить розширену інформацію про особу, що підписала й про сам документ.

Дізнайтеся більше про можливості платформи Almexoft

Ознайомитись

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.