arrow

Аграрні компанії

Завдяки впровадженню платформи, ви зможете підвищувати ефективність співробітників, мінімізувати витрати й вибудовувати ідеальні галузеві бізнес-процеси в аграрних компаніях. Впливає на фінансові показники аграрних підприємств за допомогою гнучких інструментів автоматизації від Almexoft.

Особливості

Особливості впровадження системи автоматизації бізнесу в аграрних компаніях:

Для управління аграрними компаніями необхідні чітко вибудувані й добре налагоджені бізнес-процеси, а також гнучкі інструменти для швидкого переходу до безпаперового документообігу. Цифрова трансформація в аграрному секторі спрямована на автоматизацію бюджетування, витрат пов'язаних з сезонністю, контролю виконання завдань, оптимізацію документообігу з контрагентами й впровадження СЕД. Разом з Almexoft стає легко управляти та автоматизувати специфічні галузеві бізнес-процеси для аграрних компаній, в тому числі впровадити СЕД.

feature icon

Висока швидкість впровадження

Завдяки наявності бази еталонних бізнес-процесів, впровадження проходить швидко, а адаптація і навчання співробітників максимально ефективно. Також, завдяки унікальному і багатофункціональному конструктору бізнес-процесів AlmexBPM, легко можна налаштувати індивідуальні вимоги до процесів і документів аграрної компанії.

feature icon

Широкий набір функціональних модулів

За допомогою широкого набору різних функціональних модулів є можливість розширити стандартний функціонал платформи й вирішувати в системі найрізноманітніші галузеві завдання.

feature icon

Контроль виконавської дисципліни

Система дозволяє підвищити ефективність управління організацією. Наявність інструментів для відстеження етапів виконання завдань і доручень, автоматична ескалація допомагає ефективно вибудовувати управління компанією з агро сектора.

Як за місяць впровадити систему управління бізнес-процесами і автоматизувати весь документообіг

Ознайомтеся із досвідом впровадження платформи у корпорації “Деталь Вагон Груп”

Читати кейс повністю

Інноваційні рішення

innovations

Система автоматизації бізнесу в аграрних компаніях: інноваційні рішення для комплексного розвитку аграрного сектора

Платформа допоможе забезпечити високий рівень безпеки документів, можливість формувати та керувати процесами, шаблонами, електронними картками, таймінгами і звітами.

innovations

За допомогою Almexoft стає можливим впорядкувати та систематизувати електронні документи за допомогою фільтрів сортування. Це дозволить швидко знаходити необхідні електронні документи за певними параметрами.

Пошук можливий по системному або реєстраційним номером, по короткому описі й датою створення, за автором, погодженням підписанта і відповідального.

innovations

Наявність мобільних додатків для iOS і Android дозволяє всім співробітникам аграрних компаній виконувати завдання, проводити узгодження, ознайомлюватися з документами навіть без наявності комп’ютеризованого робочого місця.

І що важливо, забезпечує мобільність для керівництва, дозволяючи контролювати бізнес-процеси з будь-якої точки світу.

Розв'язання задачі

Автоматизація бізнес-процесів і впровадження електронного документообігу (СЕД) в аграрних компаніях на базі low-code платформи Almexoft спрямовані на вирішення специфічних завдань галузі, а саме:

Автоматизація процесів внутрішнього документообігу
Автоматизація документообігу з контрагентами
Планування, узгодження, затвердження закупівель
Облік виконаних завдань персоналом
Контроль відряджень
Управління кадровими процесами

Переваги автоматизації та готових бізнес-процесів аграрних компаній

Почніть роботу прямо зараз!

Замовити презентацію

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.