arrow

ЕЦП (Електронний цифровий підпис)

Платформа надає можливість використання електронного цифрового підпису для надання юридичної значущості електронних документів і дій користувачів. Платформа використовує стандартні протоколи роботи з електронними ключами, здійснюючи взаємодія з доступними з усіма стандартними акредитованими центрами сертифікації ключів (АЦСК).

За допомогою ЕЦП користувачі можуть засвідчити: прийняття будь-якого рішення, узгодження і підписання картки документа, підписання безпосередньо файлу вкладення. Для всіх користувачів, які мають доступ до вкладення, але не мають права отримувати редагований оригінал вкладень, буде доступний PDF-документ з доданою інформацією про всіх користувачів, що наклали ЕЦП у вигляді QR-коду, який містить інформацію про деталі електронного цифрового підпису, ПІБ користувача, який наклав підпис, параметри використаного ключа ЕЦП.

Платформа реалізує роботу з конвертами (контейнерами) ЕЦП, що дозволяє завантажувати в систему електронні документи, підписи яких сформовані в сторонніх системах, а також вивантажувати в сторонні системи електронні документи, підписані ЕЦП.

certification
icon

Ознайомтесь з описом модуля автоматизації бізнес-процесів - AlmexBPM

Ознайомитись

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.