arrow
Діловодство

Автоматизація електронного діловодства

Реєстрація документів, розгляд, резолюції, контроль строків та виконання, номенклатура справ. Обробка та зберігання внутрішніх документів компанії

Демонстраційна версія

Станьте частиною глобальної клієнтської мережі Almexoft

Зменшуйте навантаження на співробітників та прискорюйте процеси компанії

Налаштовані маршрути, шаблони та автовідповіді — система сама проводить передбачувальну обробку документів. Правила обробки документів визначаються відповідно до внутрішніх регламентів компанії та нормативних вимог до строків реагування. У подальшому система автоматично керуватиме виконанням цих регламентів та формуватиме нагадування.

Контролюємо всі етапи діловодства

Управління всіма вхідними, вихідними та внутрішніми документами в єдиній системі: розгорнутий контроль доступу, швидкий пошук необхідного документа та моніторинг процесу виконання документів. Зручні та корисні інструменти для аналітики та формування звітів.

Швидкий пошук та зручне зберігання документів

Швидкий пошук потрібних документів за реквізитами, довідниками або текстовими полями документа. Гнучкі налаштування безпеки дозволяють обмежити доступ залежно від ролі користувача та статусу документа. Зручне функціональне сховище документів, яке легко налаштовується під будь-які вимоги структури зберігання: групування за видом, отримувачем або іншими параметрами документів.

Спростіть роботу з документами вашої компанії

Швидкість обробки документів визначає ефективність роботи всієї організації. Перехід до цифрового формату цього процесу дозволяє зекономити час і зусилля, а також уникнути ризику втрати або дублювання документів. Багато задач, таких як перегляд, аналіз та підписання документів, можна виконати швидко в електронному форматі з будь-якої точки світу за допомогою веб-браузера або мобільного додатку Almexoft.

Отримайте кращий контроль над вашою офісною роботою, використовуючи можливості Almexoft

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.