arrow

Відмова від відповідальності

Відповідно до чинного законодавства, Адміністрація сайту залишає за собою право відмовитися від надання будь-яких гарантійних угод або запевнень, які іншим чином можуть матися на увазі, а також, користуючись цим правом, знімає з себе всю відповідальність щодо самого Сайту, до його Вмісту та їх експлуатації. Не залежно від обставин, Адміністрація Сайту не несе ніякої відповідальності перед будь-якою стороною. За будь-який можливий збиток, що нанесений прямим, непрямим або особливим чином від використання в будь-яких інтересах інформації й даних, розміщених на нашому Сайті або на будь-якому іншому ресурсі, на сторінці якого розміщене гіперпосилання з цього Сайту, Адміністрація нашого сайту відповідальність не несе.

Також, Адміністрація Сайту не несе відповідальність за будь-які захворювання, які можуть виникнути від доступу або використання даного Сайту, а також від використання інформації, розміщеної на ньому. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за можливі збитки, що можуть бути отримані від експлуатації даного Сайту або його вмісту, а також від будь-якого інтернет-порталу, що пов’язаний з Сайтом, від будь-якого системного збою, помилки, затримки в передачі даних, дефекту, неможливості використання Сайту, простою в роботі, комп’ютерного вірусу, перебою, які можуть привести до наступних наслідків: до втрати роботи та працездатності, до зниження активності й продуктивності, до втрати програм або будь-яких даних, до недогляду будь-якої вигоди, до відрахування з навчального закладу, до призупинення господарської діяльності, а також до виникнення різного роду залежностей.

За все перераховане вище Адміністрація Сайту відповідальності не несе, навіть, якщо про ймовірність заподіювати шкоду адміністрація буде сповіщена заздалегідь.

Користувач підтверджує свою згоду, згідно з яким будь-які можливі виникнення суперечок будуть вирішені, спираючись на норми права. Користувач підтверджує свою згоду, згідно з якою, будь-які чинні закони й норми, що захищають права споживачів, які не мають ніякої дії стосовно даного Сайту, через те, що Сайт не займається наданням відплатних послуг. При використанні даного сайту Ви підтверджуєте свою повну згоду з усією інформацією, що подана на даній сторінці – «Відмова від відповідальності». Також, Ви підтверджуєте свою повну угоду з усіма Правилами Сайту, приймаючи на свій рахунок всю, можливо покладену на Вас, відповідальність.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.