arrow

Low-code

Спробуйте себе в ролі розробника завдяки простим інструментам для модифікації та розширення функціональності системи

Спробуйте безкоштовно
header image

Автоматизація бізнес-процесів будь-якого рівня складності

Almexoft пропонує наскрізне рішення, яке включає повнофункціональний конструктор процесів для створення складних структурованих процесів, а також потужний механізм виконання процесів, здатний обробляти мільйони операцій одночасно.

Використовуючи low-code інструменти, бізнес-аналітики можуть самостійно налаштувати необхідну послідовність дій, користувацькі інтерфейси, умови переходу та правила для автоматичного виконання кроків або обробки даних без необхідності залучення розробників.

screen
 • Графічний редактор бізнес-процесів

  Almexoft надає розширені можливості для налаштування інтерфейсу бізнес-процесів з урахуванням унікальних вимог до них. Вбудовані засоби візуального редагування дозволяють легко змінювати розташування елементів у картці бізнес-процесу, додавати нові об’єкти та стовпці до структури даних, створювати вкладки та деталі, а також налаштовувати робоче середовище

  screen
 • Вбудований механізм DROOLS для налаштування бізнес-логіки

  Almexoft здатний забезпечити моделювання складної бізнес-логіки, що виходить за рамки стандартного конструктора.

  Для вирішення цієї проблеми на платформі Almexoft використовується вбудована мова опису бізнес-логіки та правил Drools. Скрипти Drools можуть виконуватися як на початкових і кінцевих етапах виконання бізнес-процесу, так і в перехідних функціях між етапами. Використовуючи як змінні високого рівня (наприклад, ролі та змінні процесу), так і майже всі основні системні об’єкти, Drools дозволяє створювати нелінійну логіку бізнес-процесу, вносити зміни на льоту та автоматично відстежувати та коригувати рішення користувачів

  screen

Оптимізуйте робочі процеси з Almexoft

Отримайте доступ до системи на необмежений період використання

Спробуйте безкоштовно

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.