arrow

Електронний цифровий підпис (ЕЦП)

Надайте юридичне значення електронним документам і діям користувача

Спробуйте безкоштовноheader imageheader image

Платформа використовує стандартні протоколи роботи з електронними ключами, здійснюючи взаємодія з доступними з усіма стандартними акредитованими центрами сертифікації ключів (АЦСК).

Платформа реалізує роботу з конвертами (контейнерами) ЕЦП, що дозволяє завантажувати в систему електронні документи, підписи яких сформовані в сторонніх системах, а також вивантажувати в сторонні системи електронні документи, підписані ЕЦП.

  • Можливості ЕЦП

    За допомогою ЕЦП користувачі можуть засвідчити: прийняття будь-якого рішення, узгодження і підписання картки документа, підписання безпосередньо файлу вкладення. Для всіх користувачів, які мають доступ до вкладення, але не мають права отримувати редагований оригінал вкладень, буде доступний PDF-документ з доданою інформацією про всіх користувачів, що наклали Електронний цифровий підпис у вигляді QR-коду, який містить інформацію про деталі електронного цифрового підпису, ПІБ користувача, який наклав підпис, параметри використаного ключа ЕЦП

    screen

Історії успіху задоволених клієнтів Almexoft

arrow to the right

Олексій Заремба

CEO

Logo

"У 2019 році в MTI Group було заплановано впровадження системи автоматизації бізнес-процесів та переведення існуючого електронного документообігу на платформу Алмексофт."

Читати далі
arrow
arrow to the right

Наталiя Буднiкова

Супервайзер з якості

Logo

"Керівництвом компанії ТОВ «ТЕК - Казахстан» було прийнято рішення про впровадження системи електронного документообігу. "

Читати далі
arrow
arrow

Оптимізуйте робочі процеси з Almexoft

Отримайте доступ до системи на необмежений період використання

Почніть безкоштовно

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.