arrow

Впровадження

Замовити тест-драйв low-code платформи Almexoft

Спробуйте безкоштовно
header image

Етапи впровадження low-code платформи Almexoft

1. Аналіз вимог замовника і формування робочої групи

Впровадження системи електронного документообігу при будь-якому з варіантів ліцензування починається з аналізу вимог замовника і формування робочої групи. Команда фахівців аналізує вже існуючі бізнес-процеси документообігу і формат взаємодії співробітників. В результаті робоча група складається список цільових процесів для автоматизації.

icon

2.Адаптація системи під вимоги замовника.

На підставі узгоджених бізнес-вимог клієнта складається список технічних завдань (Product Backlog), які можуть містити завдання з доопрацювання та інтеграції. В рамках етапу адаптації системи під вимоги замовника фахівцями впровадження налаштовуються необхідні бізнес-процеси, групи й типи документів, моделюються необхідні звіти, налаштовується організаційна структура і видаються права і ролі всім користувачам системи; навчаються адміністратори системи з боку замовника для ефективного підключення low-code платформи.

icon

3.Розгортання і первинне тестування платформи

Коли адаптація та інтеграція зі сторонніми системами закінчені, проводиться тестування платформи на серверах замовника або хмарних серверах. Особливістю даного етапу є залучення робочої групи користувачів з боку замовника в роботу в системі в тестовому режимі. У ході дослідно-промислової експлуатації ми маємо можливість отримати повноцінну зворотний зв’язок і оцінити ступінь «прийняття» користувачами нової системи. Завдяки отриманим даним, можемо скласти найбільш “м’який” план переходу користувачів на нову платформу і максимально зменшити ризики, пов’язані з міграцією.

icon

Введення в експлуатацію

На етапі налаштування системи проєктуються необхідні бізнес-процеси в BPM модулі, формується номенклатура, створюються необхідні звіти, додаються шаблони документів, налаштовуються електронні форми документів і видаються права і ролі для майбутніх користувачів системи.

В рамках даного етапу починається використання системи всіма співробітниками компанії. Наші фахівці презентують основні функціональні можливості системи, демонструють налаштовані процеси узгодження документів, проводять навчання по основних модулях системи окремо для кожного типу користувачів. Після навчання проєкт офіційно переходить в промислову експлуатацію і починається стадія підтримки згідно з договором.

icon
moneyveo logo

Сергій Сінченко , Операційний директор

Перша позиція на ринку потребує пильної уваги до бізнесу та постійних покращень. Це можна реалізувати тільки розвиваючи процесний підхід у керуванні. Саме в рамках данної задачі ми визначили однією із цілей - впровадження ВРМ-системи

Методологія

SCRUM
Waterfall
иконка
Requirement analisis
иконка
UI/UX Design
иконка
Implementation
иконка
Testing process
иконка
Maintenance

Як працює Waterfall?

Дана методологія дозволяє організувати впровадження low-code платформи за заздалегідь визначеними фазами. Такий підхід є максимально прозорим і зручним для клієнта, оскільки охоплює всі процеси від початку і до кінця проєкту. Підхід передбачає строго послідовне та одноразове виконання кожної фази проєкту, перехід від однієї фази до іншої можливий тільки після успішного завершення попередньої.

Кожен етап має на увазі детальне планування і повну коректність результату етапу впровадження системи електронного документообігу. Завдяки високому рівню формалізації, управляти таким проєктом значно простіше, оскільки клієнт вже знає який точно результат він хоче отримати при впровадженні. Заведено вважати, що каскадна модель розробки знижує ризики й вносить ясність у процес розробки проєкту, коли над проєктом працює кілька десятків людей.

Як правило, така методологія управління проєктом має на увазі роботу по моделі Fixed Price. Рахунки й акти надається на підставі завершення кожної фази проєкту.

Етапи впровадження по каскадній моделі Waterfall:

01
Складається точний план робіт з термінами та описом етапів проекту підключення СІД. Узгоджується із замовником.
02
Фази проєкту розміщуються в розкладі впровадження каскадом з урахуванням залежностей фаз одна від одної.
03
Після закінчення кожної фази проводиться демонстрація виданих робіт.
04
Після підтвердження й узгодження виконаних робіт по кожній фазі ми формуємо акт і рахунок на оплату, після чого відправляємо оригінали замовнику.

Ознайомитися із функціоналом платформи ALMEXOFT

Запросити пропозицію

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.