arrow

Впровадження системи електронного документообігу

Замовити тест-драйв low-code платформи Almexoft

Спробуйте безкоштовноheader imageheader image

Етапи впровадження low-code платформи Almexoft

1

Проєктування процесів

2

Первинне тестування процесів та внесення змін

3

Введення в експлуатацію

На цьому етапі команда експертів з Almexoft співпрацює з клієнтом для проєктування оптимальних бізнес-процесів, що відповідають їхнім потребам.

Відбувається аналіз існуючих процесів, визначення вимог та цілей, а також створення індивідуального плану впровадження платформи, що максимізує ефективність та підвищує результативність.

Після проєктування, платформа і процеси піддаються ретельному тестуванню, яке включає функціональне та інтеграційне тестування.

Команда Almexoft співпрацює з клієнтом для ідентифікації та виправлення будь-яких проблем, а також для внесення необхідних змін, що можуть виникнути під час тестування.

Після успішного завершення тестування та затвердження клієнтом, платформа Almexoft готова до запуску.

Команда надає необхідну підтримку та навчання персоналу клієнта для безперебійного початку роботи в системі.

Регулярний моніторинг та підтримка забезпечують ефективну роботу платформи та відповідність змінюваним потребам бізнесу.

Доступні варіанти розгортання: SaaS чи On-premise

Платформа Almexoft надає клієнтам можливість вибору між двома основними варіантами розгортання: Software as a Service (SaaS) або On-premise.

В залежності від унікальних потреб та вимог бізнесу, клієнти можуть обрати SaaS для швидкого впровадження без необхідності власного управління інфраструктурою, або вибрати On-premise для повної контролю над ресурсами і даними, зберіганими власноруч.

illustration
moneyveo logo

Сергій Сінченко

Операційний директор

moneyveo logo

Перша позиція на ринку потребує пильної уваги до бізнесу та постійних покращень. Це можна реалізувати тільки розвиваючи процесний підхід у керуванні. Саме в рамках данної задачі ми визначили однією із цілей - впровадження ВРМ-системи

Методологія

scheme0

Що дозволяє SCRUM?

Дана методологія дозволяє організувати впровадження системи електронного документообігу короткими ітераціями – спринт. Дозволяє гнучко вибудовувати процес впровадження, оперативно реагуючи на зміну вимог або нові вимоги до проєкту.

Дана методологія передбачає досить глибоке залучення замовника в процес планування спринтів і приймання проміжних етапів робіт.

Такий унікальний підхід до реалізаії проєкту імплементації системи допомагає швидко приступити до впровадження та підключення low-code платформи, завдяки високому рівню залучення фахівців зі сторони замовника процес навчання проходить максимально ефективно.

Таким чином, якщо перед замовником стоїть завдання ефективно використовувати бюджет проєкту впровадження, почати проєкт в короткі терміни, є готовність залучити команду і виділити достатньо часу для роботи над проєктом, методологія SCRUM підходить найкраще.

Як правило, така методологія управління проєктом має на увазі роботу по моделі Time & Material, велика частина погоджень проходить по Email, фінальний рахунок / акт надається на підставі двох звітів по спринт на щомісячній основі.

Етапи впровадження за методологією SCRUM:

1
Складається верхнєрівневий план робіт з термінами й описом завдань. Узгоджується із замовником плану впровадження системи електронного документообігу.
2
План розбивається на двотижневі спринти. Перед початком робіт в рамках спринту узгоджується з замовником скоуп завдань і трудовитрати команди по підключенню low-code платформи.
3
Після закінчення спринту проводиться демонстрація виданих робіт, направляється звіт по фактично витраченому часу на реалізацію завдань.
4
Після підтвердження й узгодження виконаних робіт за двома спринті, ми формуємо акт, рахунок на оплату і відправляємо оригінали замовнику.
scheme1

Як працює Waterfall?

Дана методологія дозволяє організувати впровадження low-code платформи за заздалегідь визначеними фазами. Такий підхід є максимально прозорим і зручним для клієнта, оскільки охоплює всі процеси від початку і до кінця проєкту.

Підхід передбачає строго послідовне та одноразове виконання кожної фази проєкту, перехід від однієї фази до іншої можливий тільки після успішного завершення попередньої.

Кожен етап має на увазі детальне планування і повну коректність результату етапу впровадження системи електронного документообігу.

Завдяки високому рівню формалізації, управляти таким проєктом значно простіше, оскільки клієнт вже знає який точно результат він хоче отримати при впровадженні. Заведено вважати, що каскадна модель розробки знижує ризики й вносить ясність у процес розробки проєкту, коли над проєктом працює кілька десятків людей.

Як правило, така методологія управління проєктом має на увазі роботу по моделі Fixed Price. Рахунки й акти надається на підставі завершення кожної фази проєкту.

Етапи впровадження по каскадній моделі Waterfall:

1
Складається точний план робіт з термінами та описом етапів проекту підключення СІД. Узгоджується із замовником.
2
Фази проєкту розміщуються в розкладі впровадження каскадом з урахуванням залежностей фаз одна від одної.
3
Після закінчення кожної фази проводиться демонстрація виданих робіт.
4
Після підтвердження й узгодження виконаних робіт по кожній фазі ми формуємо акт і рахунок на оплату, після чого відправляємо оригінали замовнику.

Як автоматизація бізнес-процесів може покращити ефективність підприємства?

Автоматизація бізнес-процесів дозволяє оптимізувати робочі потоки, зменшити витрати часу на виконання завдань і підвищити точність обробки даних. Це також дозволяє підприємствам бути більш гнучкими та конкурентоспроможними на ринку.

Які переваги надає система автоматизації бізнес-процесів?

Система автоматизації бізнес-процесів дозволяє автоматизувати рутинні завдання, зменшуючи час на їх виконання та підвищуючи точність обробки даних.

Як програма автоматизації бізнес-процесів допомагає підприємству?

Програма автоматизації бізнес-процесів надає інтегроване середовище для керування різними аспектами діяльності підприємства, що дозволяє підвищити ефективність та знизити витрати.

Як автоматизація бізнес-процесів допомагає підприємству збільшити прибуток?

Автоматизація бізнес-процесів підприємства дозволяє зосередитися на стратегічних завданнях, що допомагає розвиватися та збільшувати конкурентоспроможність.

Ознайомитися із функціоналом платформи Almexoft

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.