arrow

Делегування

Додатковий модуль призначений для автоматизації процесу делегування повноважень. Завдяки гнучким налаштуванням і простоті використання, можна передавати права користувача, як самому користувачеві, так і силами адміністратора системи.

Main photo delegationДелегування

Модуль автоматичного делегування

За допомогою модуля можна організувати передачу роботи на певний проміжок часу та для визначених типів бізнес-процесів у разі тимчасової відсутності користувача на робочому місці.

Автоматичне делегування відбувається за допомогою спеціального етапу, який знаходиться у вкладці Розширені при створенні шаблону.

Фото модуля делеГування
Фото модуля делеГування

Схема роботи:

1

Вноситься інформація про терміни заміщення

2

Вибирається делегат

3

При налаштуванні бізнес-процесу вибирається обліковий запис/групу шаблонів/шаблон

4

Запускається процес створення документа

ФУНКЦІЇ модуля

Таким чином, процес делегування виконується автоматично в лічені хвилини і не вимагає участі адміністратора системи. Ви також можете виконати специфічні функції. Наприклад: продовжити делегування або передчасно завершити процес. Подовження та завершення делегування є гнучкими налаштуваннями та покликані спростити процес узгодження змін налаштувань процесу делегування.

photo module
photo module
Задній план у цятку

Оцініть всі вигоди партнерської мережі Almexoft

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.