arrow

Відгук компанії ArcelorMittal

Company logo review

Манеш Махешварі

Начальник відділу стратегії та цифровізації

logo

2021 року АТ «АрселорМіттал Теміртау» було у пошуках постачальника для впровадження системи управління документами з метою вдосконалення бізнес-процесів та цифрового електродного затвердження. Мета полягала в тому, щоб запровадити електронне схвалення за допомогою електронних цифрових підписів відповідно до місцевого законодавства та покращити дотримання вимог у рамках АМТ. Це включало автоматизацію узгодження закупівель матеріалів, товарів та послуг. Бажане рішення було спрямоване на підвищення прозорості, передбачуваності та можливостей інтеграції з існуючою ERP-системою SAP та іншими системами компанії.

Після оцінки рішень різних постачальників платформа Almexoft була обрана на основі кількох критеріїв, включаючи відповідність казахстанському законодавству, простоту створення процесів, можливості інтеграції, відстежуваність та перевірюваність, а також простоту визначення бізнес-правил.

Проект був розділений на три етапи реалізації. Перші два етапи, кожен із яких тривав два місяці, були успішно завершені. На першому етапі основна увага приділялася запуску, управлінню персоналом, адмініструванню, комплаєнсу, процесам управління проектами та інтеграції з SAP ERP. Другий етап охоплював ІТ-сервіс, процеси технічного обслуговування та ремонту, маркетинг (запити та скарги клієнтів), корпоративну відповідальність та процеси організаційного розвитку. В даний час реалізується третій етап, який передбачає автоматичність процесів безпеки та взаємодії із зовнішніми підрядниками.

Завдяки впровадженню платформи Almexoft бізнес-процеси АТ «АрселорМіттал Теміртау» покращилися, що призвело до економії ресурсів у плані часу та робочої сили. Мета безпаперового офісу та цифровізації була досягнута за рахунок інтеграції електронних підписів та видачі юридичних електронних документів. В даний час система обслуговує близько 5000 користувачів і планується її впровадження в інших дочірніх компаніях компанії.

Протягом усього співробітництва команда Almexoft продемонструвала ефективні комунікативні навички з різними рівнями керівництва компанії, продемонструвала технічну компетентність та здатність адаптуватися до унікальних вимог. Вони ретельно проаналізували потреби АТ «АрселорМіттал Теміртау» та надали інноваційні рішення, що підвищують ефективність процесів.

Команда Almexoft завжди була готова допомогти та оперативно реагувала на запити. Вони мають глибоке розуміння потреб компанії та пропонують індивідуальні рішення, що відповідають її бізнес-цілям.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.