arrow

Додаткові можливості платформи

Замовити тест-драйв

Інструменти вбудованої комунікації

Чат, новини

communication Tools
communication Tools

Чат

Для забезпечення функцій колегіальної роботи над документами (екземплярами бізнес-процесів), в платформі передбачений чат, який працює в режимі реального часу. Групи чату формуються автоматично з запрошенням до групового спілкування всіх учасників роботи над конкретно взятим документом / процесом. При цьому користувачам системи надається можливість формувати довільні групи й обмінюватися повідомленнями безпосередньо як в рамках будь-якого процесу, так і без прив’язки до нього.

communication Tools

Новини

Для забезпечення оперативного інформування співробітників компанії в рамках платформи передбачений розділ з новинами. Завдяки йому співробітники можуть дізнаватися про зміни регламенту роботи над документами й бізнес-процесами всередині компанії.

Новини створюються на домашній сторінці. У новині є поля:

  • Назва;
  • Опис (є форматування цього тексту);
  • Preview URL (вставляємо url картинки, яка буде показуватися в новині);
  • Image URL (вставляємо url картинки, яка буде показуватися у відкритій новині);
  • Список акаунтів.

Після публікації новини приходить email повідомлення всім користувачам обраного акаунта при створенні. Новина можна редагуватися та видалятися після їх створення.

 

Ознайомтесь з описом модуля автоматизації бізнес-процесів - AlmexBPM

Ознайомитись

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.