arrow

Звіти та аналітика

Інструмент створення звітів

Завдяки використанню системи побудови звітності JasperReports платформа Almexoft надає можливість швидкого налаштування звітів і аналітики. Широкі можливості JasperReports дозволяють отримувати, візуалізувати та зберігати отримані звіти в різних файлових форматах. Звіт може містити будь-яку кількість додаткових параметрів і оперувати будь-якими доступними в рамках політики безпеки даними, що зберігаються в системі.

Вбудована аналітика

Широкі можливості платформи дозволяють отримати швидкий доступ до статистичних даних для аналізу особистої ефективності або загальної ефективності роботи процесів в компанії. Керівники можуть аналізувати виконавську дисципліну працівників свого департаменту, управляти навантаженням, ефективністю роботи і дотриманням термінів виконання завдань. Крім того, керівники C рівня можуть робити аналітичний зріз як в рамках підрозділів в цілому, так і по окремо обраному співробітнику. Такі механізми дозволяють аналізувати процеси, знаходити “вузькі місця” і оптимізувати чинні процеси.

analytics Picture
analytics Picture
analytics Picture

Почніть роботу прямо зараз

Замовити тест-драйв

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.