arrow

Вакансії

icon

Вакансії

Історія компанії Almexoft бере свій початок у 2015 році, коли в великої промислової корпорації Казахстану було прийнято рішення замінити поточну систему електронного документообігу на більш інноваційну і функціональну.

Переваги роботи в Almexoft

Команда професіоналів

У компанії Вас зустрінуть досвідчені співробітники, які допоможуть адаптуватися в нашій команді та навчать працювати відповідно до політики та стандартів компанії

Гнучкий графік роботи

Кожен співробітник має можливість підлаштувати робочий графік під максимально зручний ритм — з раннім або пізнім початком робочого дня та паузою на відпочинок у будь-який зручний час.

Дружня атмосфера

У нас чудовий колектив: активний, згуртований, відповідальний, де на кожного можна покластися. Ми активно підтримуємо нові ідеї та разом удосконалюємо вже реалізовані.

Чесність і відкритість

Ми завжди чесні перед собою, перед нашими клієнтами, партнерами та колегами. Чесність є запорукою відкритості та гарантією прозорості нашої роботи.

Відкриті вакансії

Почніть роботу прямо зараз

Замовити тест-драйв

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.