arrow

Телекомунікації

Оптимізуйте діяльність, впроваджуйте документообіг і керуйте окремими послугами та ресурсами в рамках телекомунікаційних компаній.

Особливості

Особливості автоматизації бізнес-процесів телекомунікаційних компаній:

Завдяки підключенню платформи стає можливим впровадити процесний підхід для підвищення ефективності й ступеня цифровізації телекомунікаційних компаній. Керуйте клієнтським сервісом, технічною підтримкою та автоматизуйте процеси управління електронними документами завдяки гнучкому функціоналу платформи Almexoft.

Висока швидкість

Швидке та ефективне впровадження забезпечується завдяки наявності еталонних бізнес-процесів, гнучкості при налаштуванні нових процесів, а також глибокої експертизи фахівців і наявності бази навчальних матеріалів.

Підтримка

Команда висококваліфікованих фахівців підтримки вирішить будь-які завдання, пов'язані з адмініструванням, налаштуванням і конфігурацією системи, а також допоможе з впровадженням нових шаблонів бізнес-процесів і документообігу.

Контроль виконання

Наявність ефективних інструментів контролю виконавської дисципліни допомагає розподілити відповідальність між співробітниками. Для кожного користувача створюються електронні картки виконання, доручення, а також додаткового узгодження.

Переваги автоматизації бізнес-процесів в телекомунікаційних компаніях

Демо - версія

інструменти

Система автоматизації бізнесу в телекомунікаційних компаніях: інструменти для контролю виконання завдань співробітниками в рамках корпоративних бізнес-процесів.

Завдяки впровадженню платформи підвищується рівень надаваних послуг і сервісів. Використання платформи Almexoft допомагає співробітникам скоротити час на створення документів та інструкцій, дозволяє працювати з Передналаштованними шаблонними й друкованими формами документів.

Широкі інтеграційні можливості системи допомагають консолідувати всі необхідні вам сторонні програми для організації повного циклу взаємодії співробітників усередині організації й взаємодії з контрагентами.

Автоматизація бізнес-процесів в телекомунікаційних компаніях допомагає налаштовувати бездоганний сервіс, планувати робочий час співробітників і управляти ресурсами.

Розв'язання задачі

1

Оптимізувати процес створення і затвердження інструкцій та положень

2

Керувати закупками й тендерами підприємства

3

Автоматизувати внутрішній документообіг

4

Управляти зверненнями клієнтів

5

Автоматизувати договірну роботу

6

Оцифрувати зовнішній документообіг з контрагентами

7

Забезпечити легку адаптацію нових співробітників

8

Забезпечити контроль за процесами ознайомлення з нормативними документами, положеннями й тарифами

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.