arrow

Відгук компанії Sense Bank

Company logo review

Сергій Колобов

Директор з управління нерухомістю та логістики

logo

На ваш запит щодо досвіду впровадження програмного забезпечення Almexoft в “Sense Bank” повідомляємо наступне:

Впровадження змін в системному технологічному Банку потреюує гнутких інструментів. Вибір Almexoft, як low-code платформи для автоматизації бізнес-процесів та електронного документообігу в процесах діловодства, забезпечив високу видкість впровадження змін. А потужні ВРМ інструменти платформи в синерії із застосуванням Agile-практик дозволили впровадити більшість змін, насамперед налаштування процесів, силами Власників процесів із мінімальним залученням спеціалістів ІТ.

Мультиплатформеність, висока технологічна гнучкість то адаптивність, орієнтація на високий рівень корпоративних стандартів дозволили максимально ефективно інтегрувати Almexoft в архітектуру Банку.

В рамках впроваджених реалізовані:

  • Інтеграція з корпоративними Системами задля імплементації Almexoft в ландшафт Банку;
  • Налаштування роботи з корпоративними інструментами роботи з Кваліфікованим електронним підписом, включаючи роботу з мережним криптомодулем “Гряда-301” безпосередньо на платформі Almexoft;
  • Інтеграція с CRM та іншими Системами Банку задля побудови end-to-end процесів електронного документообігу.

Враховуючи отриманний досвід впровадження, не плануємо зупинятись на досягнутому та вже розглядаємо наступні кроки щодо масштабування використання системи в інших, перш за все адміністративних, процесах Банку та створення єдиної екосистеми електронного документообігу Банку тощо.

В зв’язку з цим сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.