arrow

Відгук компанії Корпорація «Казахмис»

Company logo review

Александр Гревцев

ІТ Директор

logo

ІТ департамент Корпорації Казахмис веде постійний моніторинг рішень, що дозволяють підвищити ефективність діяльності всіх компаній холдингу. Необхідність цифрової трансформації та диджиталізації бізнесу, привели нас до розуміння критеріїв, які необхідно враховувати при виборі корпоративних систем управління, а саме: використання інноваційних технологій з максимальним рівнем безпеки, просте адміністрування та адаптація, можливість легкої інтеграції з іншими ІТ-системами Корпорації.

Завдяки впровадженню системи автоматизації бізнес-процесів Almexoft, група «Kazakhmys Holding», успішно здійснила перехід на повноцінний процесно-процедурний підхід в управлінні. Almexoft успішно працює в Корпорації протягом більше ніж 4 років і, за фактом, є єдиною системою управління групою компаній з 32 юридичних осіб в рамках однієї інсталяції. На цю мить автоматизовано понад 500 різних бізнес-процесів і налаштовано понад 100 типів звітів, проведено інтеграцію з Oracle HR, DVK forms, Active directory.

Одним з ключових критеріїв для вибору ПЗ для Корпорації є можливість масштабування і високий рівень відмовостійкості при високих навантаженнях. В Almexoft заведено понад 7000 користувачів, при цьому було зафіксовано пік у 4200 одночасних підключень до системи без втрат продуктивності.

Вирішальними факторами успіху впровадження Almexoft у Корпорації були: інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс системи, наявність web і мобільного клієнтів, легке налаштування складних бізнес-процесів, можливість виділення автономних акаунтів для всіх підприємств холдингу з можливістю роботи різними мовами.

У рамках впровадження спеціалісти компанії “Almexoft” взяли участь у реінжинірингу наявних бізнес-процесів, провели навчання для ключових працівників і адміністраторів, доопрацювали ряд модулів за запитом Корпорації. Компанія “Almexoft” за всі роки співпраці виявила себе як надійний партнер, зі своєчасною реакцією на питання, що виникають, високим рівнем професіоналізму.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.