arrow

Відгук компанії Акордбанк

Company logo review

Руднєв Олексій

В.о. Голови Правління

logo

ПуАТ “КБ “АКОРДБАНК” – український комерційний банк, який налічує 82 відділення, а також 150 точок продажів кредитів по всій Україні та продовжує розширювати свою мережу. На початок 2021 року ПуАТ “КБ “АКОРДБАНК” (далі – Банк) входить до ТОП-30 фінансових установ країни за обсягом коштів фізичних та юридичних осіб відповідно до даних Національного банку України. 

У січні 2020 року керівництвом банку було прийнято рішення про
впровадження платформи для автоматизації бізнес-процесів і електронного документообігу, після чого почався активний пошук, аналіз і відбір систем що представлені як на вітчизняному ринку, так і за кордоном. За результатами проведеного оцінювання, була обрана платформа автоматизації бізнес-процесів і електронного документообігу Almexoft, що складається з двох основних програмних модулів: AlmexECM і AlmexBPM.

Система дала можливість реалізувати такі завдання:

  • Скоротити час обробки документів і формування звітів;
  • Здійснити повний перехід внутрішнього документообігу в електронний формат;
  • Оптимізувати внутрішні бізнес-процеси.

Вже у 2021 році, менш ніж за 6 місяців, платформа була
введенав експлуатацію в Банку. Після старту автоматизації ми отримали швидкі результати й побачили можливості для автоматизації.
У результаті проєкту впровадження платформи Almexoft вдалося досягти таких ключових результатів:

  • Створено єдиний інформаційний простір;
  • Налаштований електронний документообіг: внутрішні документи, договори, накази, протоколи, службові записки, службові записки з кадрових питань, внутрішні нормативні документи, доручення;
  • Налагоджено 20 бізнес-процесів і 15 довідників;
  • Налаштовані форми звітності.

Важливо відзначити, що високий рівень професіоналізму команди
впровадження Almexoft, правильно збудований процес впровадження і повна відповідність функціоналу платформи: потребам банку допомогли реалізувати підключення платформи в такий короткий термін.
Під’єднавши платформу Almexoft, ми зробили банківські процеси більш прозорими та контрольованими.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.