arrow

Категорії

Main news photo

13.07.2021 / Кейси клієнтів

Перехід на промислову експлуатацію СК Казахмис

В АТ “СК Казахмис” успішно завершилося впровадження СЕД Almexoft

«З 1 жовтня 2017 року документообіг в АТ «СК «Казахмис» та всіх філіях-нерезидентах переходить в електронну форму за допомогою системи автоматизації діловодства Almexoft». Відповідне розпорядження видало керівництво страхової компанії «Казахмис», яка надає казахстанцям якісні послуги у сфері страхування за найкращими умовами та тарифами.

У рамках впровадження системи електронного документообігу автоматизовано такі групи документів: вхідна, вихідна, організаційно-розпорядча документація, внутрішня, а також внутрішня нормативна документація. Для кожної групи працівники компанії-виконавця налаштовують від 1 до 10 різних типів (шаблонів) документів. Перед початком етапу налаштування шаблонів документів було проведено детальний аналіз діяльності компанії та паперового документообігу, а також спільно з офісним персоналом переведено бізнес-процеси в електронну форму.

АТ «СК «Казахмис» використовує базову версію платформи Almexoft, яка включає стандартний перелік функціональних модулів: діловодство, модуль онлайн-редагування, модуль управління бізнес-процесами, модуль спільної роботи (календар, вбудований чат, повідомлення та делегування повноважень), Модуль управління користувачами, організаційною структурою, управління замовленнями та додатковими погодженнями, а також модуль, що забезпечує безпеку системи (включає вбудований цифровий підпис, інтегрований з НКА РК, конфіденційний документообіг з вбудованим грифи секретності).

Автоматизація стає легкою разом із Almexoft!

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.