arrow

Windows agent

Almexoft Windows Agent  – це додатковий модуль, що забезпечує моніторинг сповіщень low-code платформи Almexoft для користувачів з Windows 10+. 

РОБОТА МОДУЛЯ

Almexoft Windows Agent спроєктовано таким чином, аби вичитувати з сервера окремі типи сповіщень платформи Almexoft та показувати їх користувачам Windows 10+ в якості стандартних Toast Notifications. Для роботи з Almexoft Windows Agent необхідно виконати такі дії:

windows-agent-image
1
Відкрити та налаштувати вікно з'єднання із сервером
2
Пройти автентифікацію у модулі та обрати мову
3
Налаштувати типи сповіщень
4
Перевірити роботу сповіщень

система

За один сеанс перевірки система вичитує кількість повідомлень, яка вказана в конфігураційному файлі (за замовчуванням - 10). Якщо накопичилось більше повідомлень, то система сповістить користувача відповідним повідомленням, та запропонує перевірити повідомлення на сайті чи то в мобільному додатку.

Таким чином використання Almexoft Windows Agent допомагає стежити, контролювати та отримувати сповіщення із платформи Almexoft вчасно та не протерміновувати задачі. Також спростити процес отримання сповіщень для користувачів з Windows 10+.

Автоматизація стає легкою разом із Almexoft!

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.