arrow

Інтеграція з Вчасно

Інтеграція з “Вчасно” – це автоматичний етап обробки документів, під час якого документ відправляється в сервіс обміну електронного документообігу “Вчасно” для узгодження і підписання контрагентом.

Компонент 1

Перший призначений для отримання вхідних документів з системи "Вчасно", аналізу та перевірки накладеної на них ЕЦП, типізації даних документів і запуску відповідних процесів в Almexoft.

Компонент 2

Завдяки другому компоненту стає можливим вбудовуватися в бізнес-процеси компанії у вигляді спеціального етапу та автоматично відправляти відповідні документи у "Вчасно". Даний етап має широкий спектр налаштувань для максимальної відповідності вимогам обміну документами в конкретній компанії.

Logo vchasno
background

ПРО МОДУЛЕ

Модуль інтеграції з системою обміну документами "Вчасно" призначений для тих клієнтів, які відчувають потребу в регулярному обміні юридично значущими документами, але ще не готові до розгортання власного корпоративного порталу по роботі з контрагентами.

example
schema vchasno
Vchasno module

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.