arrow

Наша історія

icon

Наша історія

Історія компанії Almexoft бере свій початок у 2015 році, коли в великої промислової корпорації Казахстану було прийнято рішення замінити поточну систему електронного документообігу на більш інноваційну і функціональну.

Ключові вимоги

Icon
Тонкий web клієнт
Icon
Нативні мобільні додатки
Icon
Вбудований редактор офісних форматів вкладень
Icon
Повноцінний BPM модуль для переходу до процесного підходу в управлінні компанією
History photo

Група підприємців з Казахстану та України з глибоким досвідом в консалтингу та IT розробці прийняли рішення брати участь в проєкті підбору і впровадження такої системи електронного документообігу.

Проаналізувавши чинний ринок ECM / BPM систем, команда прийшла до висновку, що жодне з представлених рішень на ринку Європи й СНД не відповідає в повному обсязі критеріям, які ставить бізнес. Тому команда почала розробку власного рішення і незабаром запустила перший пілот на одному з промислових підприємств Корпорації.

Перший пілотний проєкт

У 2015 році була зібрана міжнародна команда фахівців з України, Казахстану, Естонії, що володіє необхідною експертизою для розробки складних IT-систем. Команда складалася з програмістів, аналітиків, тестувальників, дизайнерів, архітекторів і проєктних менеджерів.

У 2016 році була створена перша версія продукту і запущений пілот системи в рамках одного з підприємств Корпорації. Доопрацювання рішення проходило в близькому партнерстві з представниками бізнесу та IT. Команда також вела тісну співпрацю з працівниками Корпорації безпосередньо на промислових майданчиках. Така взаємодія допомогла створити максимально інноваційне рішення на стику технологій і бізнесу. Команда Almexoft постаралася включити всі побажання користувачів і при цьому врахувати стратегічні цілі топ-менеджменту.

Our first project
Photo implementation

Перші впровадження в Казахстані

На кінець 2016 року продукт під брендом KAZ Documents успішно впроваджений в ряді промислових підприємств Казахстану. На цьому прикладі була доведена ефективність симбіозу двох типів продуктів: ECM і BPM, що дозволило надалі швидко впроваджувати рішення і налаштовувати найрізноманітніші процеси документообігу, обробки заявок, service desk та інші.

У березні 2017 році одержано свідоцтво про державну реєстрацію прав на об’єкт авторського права, і було прийнято рішення про ребрендинг програмного продукту. Так на ринку Казахстану з’являється система автоматизації бізнес-процесів і електронного документообігу AlmexECM.

Початок роботи на ринку України

В кінці 2017 року акціонерами компанії було прийнято рішення розширювати географію продажів AlmexECM на Східну Європу. Для цього команда Almexoft поповнилася бізнес-аналітиками й фахівцями з продажу та маркетингу. Були розроблені додаткові модулі для інтеграції з локальними центрами сертифікації електронних ключів, додана підтримка багатомовності. У 2017 році був запущений перший проєкт автоматизації бізнес-процесів і електронного документообігу в одному із системних банків України.

Ukraine Start

Основні напрямки

Отримавши позитивний фідбек по автоматизації процесів в банківській сфері та спираючись на запити ключових клієнтів компанії, команда Almexoft, визначила вектор функціонального розвитку AlmexECM.

Розширення можливостей BPM

Робота з полями картки документа

Впровадження мови бізнес-правил

Розвиток нових модулів системи

Наші дні

На поточний момент компанія Almexoft є одним з лідерів сегмента ECM / BPM систем для великого бізнесу і корпорацій в Східній Європі й середньої Азії. Це підтверджується, зокрема, і серйозним послужним списком клієнтів компанії, серед яких такі промислові гіганти, як Корпорація “Казахмис”, “ТЕХЕНЕРГОСЕРВІС”, “AB Energo”, Корпорація “Деталь Вагон Груп”, “ПЕК Казахстан”, “Каспі нафта “,” Ардагер “; з фінансового сектора – це “РБК банк”, “Мегабанк”, “Радабанк”, “Moneyveo”, “Concord bank”; з телеком і рітейл холдинги – “Датагруп”, “MTI груп”; зі сфери фармацевтики – “Борщагівський хіміко-фармакологічний завод”.

КЛІЄНТИ ALMEXOFT

Ознакомиться со всеми клиентами Almexoft

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.