arrow

Enterprise content management

Almexoft забезпечує автоматизацію, управління і безпеку документообігу вашої компанії. Спростіть процес обміну файлами, і забезпечте обслуговування типових клієнтів за допомогою платформи Almexoft.

Замовити тест-драйв

Що таке ECM?

Enterprise Content management

Це рішення для управління корпоративним контентом і цифровими документами, що включає основний функціонал:

Упорядкованого зберігання цифрових документів

Обробка та обмін в межах організації

Спільна робота над документами та файлами

Застосування цифрового підпису

Рольова політика доступу до корпоративного контенту

Чому легко й ефективно керувати корпоративним контентом на базі платформи Almexoft?

Завдяки гнучкій структурі зберігання інформації та відділенню шару зберігання даних від презентаційного шару, платформа Almexoft забезпечує високі корпоративні стандарти в класі ECM-систем і є потужним інструментом управління корпоративним контентом.

Зручне впорядковане сховище контенту і документів

Попрощайтеся з тратою часу на неправильно названий або оформлений документ. Завдяки впорядкованому сховищу контенту і документів вся корпоративна інформація зберігається в рамках однієї системи, що забезпечує безпеку даних. За допомогою інструментів зручного пошуку документів, завантаження і вивантаження файлів, інтеграції з обліковими записами користувачів, платформа надає широкі функціональні можливості по роботі з даними й контентом.

Робота з шаблонами документів, звітами та електронними формами

Отримайте доступ до великої бібліотеки редагованих шаблонів і форм і керуйте повторюваними завданнями за допомогою автоматизованих робочих процесів. Електронні картки документів, поля і шаблони документів гнучко налаштовуються.

Підвищення ефективності робочих процесів

Візьміть під свій контроль виснажливі й повторювані процеси ручного введення даних за допомогою гнучкої та простої системи автоматизації документообігу. Наша система спрощує виконання цих повсякденних завдань з контролю документів, щоб ви могли підвищити ефективність, продуктивність і заощадити більше часу, який можна витратити на інші бізнес-процеси.

Почніть роботу прямо зараз

Замовте безкоштовну 14-денну версію платформи, і оціните всі переваги легкої автоматизації

Замовити тест-драйв

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вашого досвіду на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо файлів cookie.